03.12.2003.
Reklama hurtowni odzieży "Cybina", w której zupełnym zbiegiem okoliczności wystąpił kol. Michał Milowicz ;)

18.11.2003.
Dzięki uprzejmości Mariusza Lisieckiego, który wpadł do mnie na zdjęcia ze swoją kamerą, mogę teraz zaprezentować krótki materiał z planu reklamy GAL. Film znajduje się w dziale FILMY MPG

27.10.2003.
Polski rap, czyli skład "Jeden Osiem L" i mój pierwszy w życiu hip-hop. Fotki tradycyjnie w dziale TELEDYSKI, a cały klip do zassania w dziale FILMY MPG. Też tradycyjnie ;)

08.10.2003.
Dwa "nowe" teledyski w dziale FILMY MPG. "Nowe" w cudzysłowie, bo są to bardzo stare produkcje. Jeden z nich to klip niemal przedpotopowy: "Taki chłopak" nieistniejącego już zespołu "TAKE 4". Była to najgłupsza produkcja w moim życiu, bo wiązała się z totalnie bezsensownym wyjazdem aż do... Tajlandii (jakby palmy nie rosły gdzieś bliżej). W dodatku w czasie pory deszczowej ;)

07.10.2003.
Spełniając liczne prośby "konwentowiczów" udostępniam w dziale FILMY MPG "lżejszą" wersję (w formacie MPG) filmu z warsztatów filmowych na konwencie CONQUEST. Przy okazji przekazuję serdeczne podziękowania Piotrkowi Marciniakowi, administratorowi sieci MNC, za udostępnienie miejsca na serwerze!

29.09.2003.
Wreszcie dostępne jest długo wyczekiwane FORUM DYSKUSYJNE! Teraz można na stronie zadawać dowolne pytania, na które w wolnej chwili postaram się odpowiedzieć. Pytania mogą dotyczyć zarówno mojej skromnej osoby, jak i moich produkcji,a także tematów związanych ogólnie z warsztatem filmowym, efektami specjalnymi, itd., itp. Zapraszam!

24.09.2003.
W dziale FILMY MPG można zobaczyć spory fragment teledysku Michała Milowicza "Wszyscy na scenę". Niestety tylko fragment i niestety w niskiej rozdzielczości - za co przepraszam: jest to spowodowane ograniczonym miejscem na serwerze. Ogólnie jednak "wszystko widać", więc zapraszam ;)

08.09.2003.
1. W dziale FILMY MPG podlinkowałem teledysk grupy STAUROS "Jesteśmy". Do odtworzenia potrzebny będzie RealPlayer.

03.09.2003.
1. W dziale FILMY MPG prezentuję krótki test multiplikacji postaci przygotowany na potrzeby pewnej komercyjnej produkcji dla TVP. Mówiąc krótko - jeśli komuś mało jednego Staszka: niech zobaczy inwazję jego klonów... Jeśli jednak nawet jeden Staszek to dla kogoś o jednego za dużo - niech lepiej tego nie ogląda! ;)
2. Do działu FILMY MPG wrzuciłem też te dwie reklamy, o których wspominam w poście niżej.

26.08.2003.
1. Dwie nowe reklamy: 
"VENUS" i "4 pory roku"
2. Teledysk "Jesteśmy" grupy STAUROS.
3. Zainteresowanych fabularną wersją "Gwiazd w Czerni" informuję, że mimo narastających problemów ciągle walczymy o nasz film! W tej chwili powstaje scenariusz wersji telewizyjnej (siedem godzinnych odcinków). Serial będzie prezentował zupełnie nowe, niezwykle atrakcyjne sceny - ukazujące to, co działo się w chwilach, które nie będą pokazane w kinie.

01.06.2003.
1. Reklama "Prostamer"
2. Teledysk "Lista, lista" Zdobywców Pewnych Oskarów. W roli głównej - Agnieszka Frykowska - "Frytka" z programu "Big Brother". 

21.04.2003.
1. Nowa reklama - CHROM. W roli strażnika: niezrównany Wojciech Standełło, czyli Mistrz Yum-Yum ;)
2. Nowy filmik w dziale FILMY MPG - reportaż z planu reklamy "EduROM - strefa mocy"

12.04.2003.
1. Absolutna NOWOŚĆ!!! - zrobiony w dwa dni żart na 1-go kwietnia dla TVP. Ten niby-news o zdjęciach do Star Wars Ep.3 w Polsce można zobaczyć w całości w dziale "FILMY MPG".
2. W dziale REKLAMY nowy filmik - reklama środków do pielęgnacji niemowląt LINOMAG

02.01.2003.
1. Wreszcie wprowadziłem długo oczekiwany dział z filmami MPG! Poza "Stars in Black" można teraz zobaczyć m.in. niektóre zrealizowane przeze mnie reklamy i teledyski.
2. Dwa nowe teledyski:
- "Wszyscy na scenę" Michała Milowicza
- "PIA" Zdobywców Pewnych Oskarów

22.10.2002.
1. Nowa, SUPER-EROTYCZNA REKLAMA !!!
2. Ekipa "Czarnego" w filmiku "CRASH 1." - prezentacji szalonej, samochodowej demolki!!!
3. Nowe materiały w dziale EFEKTY SPECJALNE !!!
- Projekty Agnieszki Żadziłko (ANDROIDY)
- Testy teksturowania
- Testy oświetlenia i kompozycji (HDRI)
- Technologia HDTV.

15.09.2002.
Rozpoczynam intensywne treningi w poznańskim Centrum Rekreacji NIKU, które udostępniło mi jedną z sal na potrzeby treningów walk wręcz. Przy okazji korzystam z rewelacyjnej siłowni - na najwyższym, światowym poziomie. POLECAM!
 
 


25.08.2002.
ZDJĘCIA i FILM z pierwszego zarejestrowanego kamerą treningu walk na miecze!

28.07.2002.
W dziale "REKLAMY" przedstawiam dwie moje najnowsze produkcje: "CHARON", w której tytułowego Charona zagrał mój brat Michał (znany m.in. z ostatniej sceny ZWIASTUNA PRZEDPRODUKCYJNEGO jako "długowłosy koleś mówiący: BYCZO!") oraz "Kosmetyki GAL" - pierwszą reklamę, którą miałem przyjemność realizować jedyną jak dotąd w Polsce kamerą HDTV.

01.07.2002.
Po małej ;) przerwie kolejna NOWOŚĆ: zrealizowany w zaledwie kilka dni ZWIASTUN PRZEDPRODUKCYJNY pełnometrażowej wersji "Gwiazd w Czerni". Filmik ma niecałe 2,5 min. i został stworzony w celu uatrakcyjnienia wstępnej oferty dla potencjalnych sponsorów, koproducentów oraz inwestorów.

25.05.2002.
W moim "krótkim kursie filmoróbstwa" umieściłem link do świetnego tekstu Maćka Lewandowskiego o tworzeniu efektów specjalnych przy użyciu techniki znanej jako BLUE-BOX POLECAM!

23.05.2002.
Na stronie www.efix.pl w dziale FILMY znajdziecie zmontowany przeze mnie w 20 min. (czyli bardzo szybko i "po łebkach" - na normalny montaż nie było czasu) - na potrzeby występu w TVN krótki materiał z planu reklamy "EduROM - strefa mocy". Jest to jednocześnie zwiastun cyklicznego reportażu w stylu "Making of...", nad którym pracuję wspólnie z Maćkiem Lewandowskim. Film jest również dostępny na stronie FORUM 3D.

22.05.2002.
W czerwcowym magazynie FOCUS, w artykule "Baśń w gwiezdnej scenerii", autor był uprzejmy wymienić Stars in Black jako przykład "aluzji, cytatów i odnośników" związanych z kultową sagą Georga Lucasa. 

08.05.2002.
Miałem przyjemność wystąpić przed kamerami TVN w programie TV.ONET. Parę słów na mój temat znalazło się dzięki temu na oficjalnej stronie programu
 
 

17.04.2002.
W kwietniowym numerze magazynu filmowego CINEMA na stronie 61. pojawił się artykuł o przygotowaniach do produkcji "Gwiazd w Czerni". Zapraszam do lektury!

17.04.2002.
Dodałem fotki z czterech nowych reklam, nad którymi ostatnio miałem przyjemność pracować. Reklamy te to: "Płyn do naczyń ANTEK", "BIOGAL", "Kawa ASTRA" oraz "Kosmetyki FOOTBALL". Fotki znajdziecie oczywiście w dziale REKLAMY.

24.03.2002.
Wreszcie udało mi się uaktualnić stronę ;))) Wychodząc na wprost wielu prośbom, groźbom i apelom przedstawiam mój "Krótki Kurs Filmoróbstwa" drukowany swojego czasu w Magazynie 3D. Dodałem też rozmaite działy informujące o postępach PRODUKCJI. Prowadzą do nich napisy na samym dole STRONY GŁÓWNEJ. Na razie niestety nie ma tam zbyt wiele, ale mam nadzieję, że już wkrótce coś zacznie się pojawiać. 

01.03.2002.
Kolejny, tym razem naprawdę spory krok w przód! Otrzymałem upragniony LIST INTENCYJNY z TVP S.A. o następującej treści: 

Scenariusz i projekt realizacji filmu fabularnego "Gwiazdy w Czerni" spotkał się z wysoką oceną Agencji Filmowej TVP S.A. W związku z tym uprzejmie informujemy, że jesteśmy zainteresowani udziałem w realizacji tego projektu jako partner koprodukcji. Oczekując informacji o postępie prac nad filmem łączymy pozdrowienia i wyrazy szacunku.

Teraz nie muszę już biegać w poszukiwaniu sponsorów z pustymi rękami ;)

15.02.2002.
Opracowania choreografii walk na miecze podjął się Dariusz Jezierski: tancerz, choreograf, reżyser estradowy, właściciel agencji modelek Fashion Models
(większość dziewczyn pojawiających się w moich reklamach pochodzi własnie z tej Agencji). Zupełnie przypadkiem dowiedziałem się, że Darek był mistrzem juniorów w szermierce, co w połączeniu z jego umiejętnościami taneczno - choreograficznymi gwarantuje mi znakomite od strony filmowej układy walk. 

11.02.2002.
Moje urodziny... Nie powiem, które... ;) 

15.01.2002.
"Gwiazdy w Czerni" będą chyba pierwszym w Polsce pełnometrażowym filmem kinowym tworzonym w technologii HDTV - tej samej, w której sam Mistrz Lucas wykreował najnowszy, drugi epizod "Gwiezdnych Wojen". Będzie to możliwe dzięki nawiązaniu przeze mnie współpracy z warszawską firmą TPS, która jak dotąd jako jedyna w naszym kraju dysponuje technologią HDTV.

22.12.2001.
Specjalny, świąteczny prezent dla fanów Asi Koniecznej: GALERIA SAMANTHY.

12.12.2001.
Kamień spadł mi z serca! Z wielką ulgą i nieskrywaną radością przyjąłem wiadomość, że scenariusz "Gwiazd w Czerni" został wysoko oceniony w działającej przy TVP Agencji Produkcji Filmowej. Niezwykle serdeczne podejście podniosło mnie na duchu i zachęciło do kontynuacji pracy nad filmem. 

03-05.12.2001.
Wysoki poziom prac zaprezentowanych na odbywających się w W-wie Warsztatach 3D narzucił mi zdecydowane podniesienie poprzeczki przy projektowaniu modeli i ogólnie - wszystkich komputerowych efektów do mojego filmu. Żarty się skończyły ;). Na Warsztatach poznałem też kilka niezwykle uzdolnionych osób, którym zaproponowałem współpracę przy "Gwiazdach w Czerni".

27.11.2001.
Spore fragmenty dialogów pełnometrażowej wersji "Gwiazd w Czerni" wymagały w mojej opinii fachowej konsultacji językowej. Konsultacji dokonał człowiek niespotykanej już dziś (niestety) kultury i prawdziwej klasy: profesor filologii polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - specjalizujący się w wymaganej dziedzinie. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !