REKLAMY

"EduROM - strefa mocy"

Reportaż z planu można zobaczyć
W CAŁOŚCI w dziale FILMY MPG.


ZDJĘCIA Z PLANU
(powiększ kliknięciem)Mistrz Yum-Yum w profesjonalnym studiu telewizyjnym na profesjonalnym bluebox-ie


gwardia w przerwie na wygłupy. Celujący w kamerę "macho" to Mariusz Lisiecki odpowiedzialny za pierwsze umieszczenie "Stars in Black" w internecie.


UAAAAA!!!!! Tak to właśnie ma wyglądać !!!

 

operatorem obrazu przy "EduROM-ach" był Sławek Bergański, laureat prestiżowej "Złotej Kijanki", głównej nagrody przyznawanej najlepszemu studentowi wydziału operatorskiego na festiwalu "Cameraimage"...

 
...nie mogłem sobie jednak odmówić przyjemności własnoręcznego filmowania w scenie na mostku kapitańskim.

 
niezastąpiona charakteryzatorka Alina Magnus w akcji.

 
możliwość podglądu pracy kamery na monitorze jest dla reżysera sprawą konieczną. Wraz ze mną efekty poczynań operatora wnikliwie analizuje przesympatyczna personifikacja malkontenctwa - Maciej Lewandowski, autor zaprzyjaźnionej strony internetowej, na której w tyleż profesjonalny, co przystępny sposób opisywane są podstawy tworzenia wszelkiego rodzaju efektów specjalnych w filmie amatorskim - i nie tylko: www.efix.pl

 
w ten sposób powstawało ujęcie chodzenia po trapie statku Samanthy.

 
sekretarka planu, Agata Standełło (córka Mistrza) jest osobą na tyle dojrzałą, ambitną i rzetelną, iż w pewnym momencie przekonała mnie do zrzucenia ciężaru odpowiedzialności za dopilnowanie wszelkich spraw organizacyjnych - z moich barków na jej wątłe ramiona. Tym sposobem stała się chyba jedyną kobietą na świecie, której potrafię zaufać ;)

 
by sfinalizować wyskok z samolotu w hangarze - skakałem z metalowej drabinki. Najtrudniejsze w tym ujęciu było idealne trafienie w zaznaczony na podłodze punkt przy jednoczesnym zachowaniu właściwej pozycji. Wszystko po to, by zmieścić się w kadrze i nie zasłonić stojących w tle gwardzistów.

 
brygada sceny przygotowuje rozpadlinę, którą potem wypełniłem komputerową rtęcią.

 
z Angeliką Miętkiewską przypominamy sobie choreografię walki.

 
wózek jest dość kosztownym dodatkiem do wynajmowanego sprzętu zdjęciowego, jednak efekt wart jest wydatku.

 
chwila relaksu - obok Angeliki Miętkiewskiej na zapleczu planu zdjęciowego towarzyszy mi autorka kostiumów - Emilia Dunst.

galeria

fragmenty muzyki

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!


nowe


Prima Aprilis
kefir
cybina
4 pory

venus

prostamer

chrom

na planie

linomagarchiwum