KONKURS - "Złotówka na film"

Każdy grosz się liczy - każdy z Was może mieć swój wkład w produkcję filmu. Wystarczy wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Nagroda główna to pełnoprawny udział w zyskach z dystrybucji filmu!

Pozostałe nagrody to dwuosobowe wejściówki na premierę Grand Cru, płyty CD z muzyką z filmu, koszulki, czapki i inne gadżety związane z filmem "Gwiazdy w Czerni".

Konkurs polega na wysyłaniu SMS-ów z poprawną odpowiedzią na pytanie:

- Jak ma na imię autor filmu „Gwiazdy w Czerni”

-- Staszek

-- Euzebiusz

-- Bonifacy

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS o treści


PT.FILM:Staszek
lub
PT.FILM:Euzebiusz
lub
PT.FILM:Bonifacy

na numer 7316

Całkowity koszt jednego SMS to 3,66 zł brutto (w tym 22% VAT) we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej.

Wiele osób pyta mnie ile tak naprawdę mam z takiego SMS-a. Wyjaśniam: dla mnie zostaje jedna złotówka - i stąd nazwa konkursu ;)

Przy okazji - niektórzy pytają mnie o numer konta, bo wolą przesłac mi pełne 3,66zł zamiast wysyłać SMS-a, z którego mam zaledwie zeta ;) Przede wszystkim - dzięki za dobre serce i chęć wsparcia mojej produkcji! Niestety - na obecnym etapie SMS-y to jedyny zgodny z prawem sposób na przekazanie tego typu datków. Moja produkcja jest całkowicie legalna, legalne też muszą być wszelkie związane z nią akcje. Wpłacanie na konto wymagałoby potwornej, papierkowej roboty związanej z oficjalną darowizną lub na przykład - robienia tego przez jakąś fundację, co znów wymaga strasznie kłopotliwych i czasochłonnych zabiegów prawno-administracyjnych... Na razie więc nie ma rady - zostają SMS-y...

Regulamin konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora oraz w serwisie internetowym Organizatora pod adresem:

http://stars-in-black.pl/regulamin.htm