!!! WIELKA AKCJA FILMOWA !!!

1. Koprodukcja
Firmy oraz osoby prywatne, które chciałyby zainwestować w produkcję filmową zapraszam do podpisania umowy koproducenckiej. Wkład inwestycyjny zostanie określony w procentach i wg tych wyliczeń następować bęzie po premierze podział zysków z dystrybucji kinowej, sprzedaży płyt DVD i kaset VHS, sprzedaży CD z muzyką z filmu, a także ze sprzedaży gadżetów filmowych.

oficjalnych KOPRODUCENTÓW można poznać TUTAJ

2. Sponsoring
Oferuję wiele możliwości bardzo korzystnych umów sponsorskich. Sponsorowanie produkcji filmowej daje wiele korzyści - poza oczywistym prestiżem: logo sponsora pojawia się na plakatach, ulotkach, materiałach promocyjnych oraz w napisach czołowych i/lub końcowych filmu. Przedstawiciele głównych sponsorów zapraszani są na oficjalne imprezy promocyjne oraz konferencje prasowe, w trakcie których istnieje oczywiście możliwość promowania wybranego produktu lub marki. Dodatkowo, dzięki technice znanej jako "product placement", produkty sponsorującej firmy można promować bezpośrednio w filmie.
- Przykład:
Spora część akcji "Gwiazd w Czerni" rozgrywa się w pubie przy piwie - z nieustanną prezentacją marki, znaku firmowego oraz np. z werbalnym podkreślaniem
przez aktorów walorów smakowych produktu.

lista SPONSORÓW znajduje się TUTAJ

3. Patronat medialny
Serdecznie zapraszam do objęcia mojej niezależnej produkcji filmowej patronatem medialnym. Z uwagi na rozłożenie produkcji w czasie, przez kilka miesięcy praca ekipy będzie dostarczała wiele ciekawych tematów. Realizowane będą bardzo efektowne sceny, na planie pojawią się znane nazwiska ze świata aktorskiego, sportowego oraz muzycznego.
- Do administratorów stron internetowych:
zapraszam do umieszczania poniższego banera na Waszych stronach. Odwzajemnię się umieszczeniem Waszego banera w specjalnym dziale poświęconym sponsorom i patronom medialnym filmu.

Idąc za radą zaprzyjaźnionego Admina, podaję też link do banera w wersji do druku (spakowany ZIP-em plik TGA - 1,3Mb) BANER GwC HQ.

strony internetowe, które wsparły moją akcję

4. Współpraca artystyczna
Zajmujesz się grafiką, malarstwem, rzeżbiarstwem, animacją, muzyką, charakteryzacją lub jakimikolwiek innymi dziedzinami sztuki mogącymi wiązać się ze sztuką filmową - ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY! Gwarantuję wspaniałą przygodę i radosną atmosferę pracy w zaskakujący sposób łączącą się z profesjonalizmem.

5. Role aktorskie i statystowanie
Tu chyba nie trzeba zbyt wiele tłumaczyć. Mile widziane osoby z wyczuciem rytmu, wysportowane, rozrywkowe i bezpruderyjne. Zapraszam do wypełnienia FORMULARZA CASTINGOWEGO.

Jeszcze raz z całego serca ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!!!